Krmivo pro psy

Kvalitní a vyvážené krmivo pro psy zajistí spokojenost a zdraví vašeho čtyřnohého miláčka. Ať už zvolíte granule pro psy, konzervy pro psy nebo nejpřirozenější syrovou stravu BARF pro psy, kterou máme v sušené verzi, u nás máte jistotu, že se vám do ruky dostane holistické krmivo

Naše konzervy a granule neobsahují obiloviny a jsou plné čerstvého masa a vitamínů. Jsou tak ideální volbou, pokud hledáte hypoalergenní granule pro psy. Součástí naší nabídky jsou také pamlsky pro psy, které poslouží jako odměna, ozvláštnění stravy i výcvikové pamlsky.

47 položek celkem

Cena

35469
135469

Značky

Aktivita psa

Druh masa

Věk psa

Položek k zobrazení: 47
slepici vyvar
35 Kč

Poctivý slepičí vývar s kousky masa, přináší zcela nový rozměr do výživy vašeho mazlíčka.

189
hovezi vyvar
39 Kč

Poctivý hovězí vývar s kousky masa, přináší zcela nový rozměr do výživy vašeho mazlíčka.

186
bohemia pet food susene maso danek
80 Kč

Sušená křupavá svalovina z daňka pocházejícího z českých rodinných farem.

192
konzervy all 400hovezi
80 Kč

Poctivá konzerva s výjimečně vysokým obsahem hovězího masa z plemene Angus – 70 %.

159
konzervy all 400husi
80 Kč

Poctivá konzerva s výjimečně vysokým obsahem husího masa.

171
konzervy all 400jehneci
80 Kč

Poctivá konzerva s výjimečně vysokým obsahem unikátního jehněčího masa z plemene Charollais – 70 %.

162
konzervy all 400kanci
80 Kč

Poctivá konzerva s výjimečně vysokým obsahem unikátního kančího masa – 70 %.

156
bohemia pet food susene maso srnec
80 Kč

Sušená křupavá svalovina ze srnce pocházejícího z oborných chovů a z vojenských újezdů Libavá a Plumlov.

198
hovezi plice
90 Kč

Sušené hovězí plíce z českého chovu jsou delikatesou pro Vašeho chlupáče.

207
hovezi 1
120 Kč

Sušené plátky mletého hovězího masa.

612
jelen 1
120 Kč

Sušené plátky mletého jeleního masa.

615
Pamlsek - 80% čerstvého drůbežího masa
od 159 Kč

Zábavná křupavá pochoutka ve tvaru kosti, která je kompletně bez obilovin a plná masa a skvělé chuti.

129/250
Pamlsek - 80% čerstvého rybího masa
od 159 Kč

Zábavná křupavá pochoutka ve tvaru rybky, která je kompletně bez obilovin a plná masa a skvělé chuti.

123/250
Pamlsky pro krásnou srst
od 169 Kč

Zábavná křupavá pochoutka, která je kompletně bez obilovin, plná masa, skvělé chuti a doplňků důležitých pro zdravou kůži a krásnou srst Vašeho mazlíčka!

135/250
Pamlsky pro podporu imunity
od 169 Kč

Zábavná křupavá pochoutka, která je kompletně bez obilovin, plná masa, skvělé chuti a doplňků pro podporu imunity Vašeho mazlíčka!

147/250
Pamlsky pro zdravé zažívání
od 169 Kč

Zábavná křupavá pochoutka, která je kompletně bez obilovin, plná masa, skvělé chuti a doplňků pro správné zažívání Vašeho mazlíčka!

144/250
Pamlsky pro zdravý chrup
od 169 Kč

Zábavná křupavá pochoutka, která je kompletně bez obilovin, plná masa, skvělé chuti a doplňků pro zdravý chrup Vašeho mazlíčka!

138/250
Zklidňující pamlsky
od 169 Kč

Zábavná křupavá pochoutka, která je kompletně bez obilovin, plná masa, skvělé chuti a doplňků důležitých pro duševní pohodu Vašeho mazlíčka!

141/250
barfpr – upraveno
od 210 Kč

Negranulovaná, míchaná ryze česká receptura pro dospělé psy od české firmy Bohemia Pet Food. Receptura obsahuje vyváženější poměry bílkovin, tuků, vitamínů, minerálů s vyšším obsahem ovoce, zeleniny a regulovaným obsahem energetické hodnoty pro stabilní vývoj a váhu Vašeho pejska.

498/800
barfpr – upraveno
od 210 Kč

Negranulovaná, míchaná ryze česká receptura od české firmy Bohemia Pet Food v odlehčené verzi, která je vhodná pro štěňata velkých plemen, staré psy v běžné aktivitě a pro dospělé psy, kteří mají problémy s nadváhou a nemají dostatek pohybu. Receptura má snížený obsah bílkovin, tuků, nižší energetickou hodnotu a naopak obsahuje více zeleniny, ovoce, bylin a má zvýšené hodnoty minerálů. Dále obsahuje vyšší podíl přírodních chondroprotetik glukosaminu a chondroitinu v podobě jeleního paroží. Vyvážené hladiny zeleniny zajišťují vysoký příjem vlákniny a vitamínů.

489/800
barfpr – upraveno
od 210 Kč

Negranulovaná, míchaná ryze česká receptura pro staré psy od české firmy Bohemia Pet Food. Receptura má nižší obsah bílkovin, tuků, nižší energetickou hodnotu. Oproti tomu obsahuje více zeleniny, ovoce, bylin a minerálů. Dále pak obsahuje více přírodních chondroprotetik glukosaminu a chondroitinu v podobě jeleního paroží. Vyvážená hladina zeleniny zajišťují vysoký příjem vlákniny a vitamínů.

486/800
barfpr – upraveno
od 210 Kč

Negranulovaná, míchaná ryze česká receptura pro štěňata od české firmy Bohemia Pet Food. Receptura obsahuje vyváženější poměry bílkovin, tuků, vitamínů, minerálů s vyšším obsahem ovoce, zeleniny a regulovaným obsahem energetické hodnoty pro stabilní vývoj a váhu Vašeho pejska.

483/800
barfpr – upraveno
od 210 Kč

Negranulovaná, míchaná ryze česká receptura pro štěňata od české firmy Bohemia Pet Food. Receptura obsahuje nižší množství bílkovin, tuků, má nižší energetickou hodnotu. Oproti  tomu obsahuje nejvyšší množství zeleniny, ovoce, bylin a minerálů. Dále pak obsahuje vysoký podíl přírodních chondroprotetik glukosaminu a chondroitinu v podobě jeleního paroží. Vyvážená hladina zeleniny zajišťuje vysoký příjem vlákniny a vitamínů.

495/800
barfpr – upraveno
od 240 Kč

Negranulovaná, míchaná ryze česká receptura od české firmy Bohemia Pet Food pro aktivní dospělé psy. Tato receptura je nejbohatší na bílkoviny, tuky, vitamíny a zejména minerály. S nižším obsahem uhlohydrátu.

504/800
barfpr – upraveno
od 240 Kč

Negranulovaná, míchaná ryze česká receptura pro starší psy ve zvýšené aktivitě od české firmy Bohemia Pet Food. Receptura obsahuje vyváženější poměry bílkovin, tuků, vitamínů, minerálů s vyšším obsahem ovoce, zeleniny a regulovaným obsahem energetické hodnoty pro stabilní vývoj a váhu Vašeho pejska.

501/800
barfpr – upraveno
od 240 Kč

Negranulovaná, míchaná ryze česká receptura pro štěňata od české firmy Bohemia Pet Food. Receptura je nejbohatší na bílkoviny, tuky, vitamíny a zejména minerály. S nižším obsahem uhlohydrátu.

216/800
vyvary sklenicky hovezi
250 Kč

Poctivý hovězí vývar přináší zcela nový rozměr do výživy vašeho mazlíčka. Čistý vývar v pastě k rozředění, absolutně žádná aditiva.

177
vyvary sklenicky kruti
250 Kč

Poctivý krůtí vývar přináší zcela nový rozměr do výživy vašeho mazlíčka. Čistý vývar v pastě k rozpuštění ve vodě, absolutně žádná aditiva.

606
králíkGFR
od 396 Kč

Hypoalergenní granule holistické kvality bez obilovin s králičím masem, batáty a ostružinami pro dospělé psy všech velikostí. Vhodné pro psy s citlivým trávením.

87/2 K
krůta.GPT
od 396 Kč

Hypoalergenní granule holistické kvality bez obilovin s krůtím a kachním masem, batáty, koprem a heřmánkem pro štěňata malých plemen. Vhodné pro štěňata s citlivým zažíváním.

81/2 K
krůtaTGC
od 396 Kč
Hypoalergenní granule holistické kvality bez obilovin s krůtím masem, batáty a brusinkami pro starší psy plemen všech velikostí. Vhodné pro psy s citlivým zažíváním.
102/2 K
lososJGF
od 396 Kč

Hypoalergenní granule holistické kvality bez obilovin s lahodným masem z lososa, batáty a zeleninou pro štěňata velkých plemen. Ideální pro štěňata s citlivým zažíváním.

75/2 K
pstruhGFE
od 396 Kč

Hypoalergenní granule holistické kvality bez obilovin s lahodným a dietním masem ze pstruha a lososa, batáty a chřestem pro dospělé psy všech velikostí. Dietní verze! Vhodné pro psy s citlivým zažíváním.

96/2 K
pstruhGFC
od 396 Kč

Hypoalergenní granule holistické kvality bez obilovin s masem z lososa a pstruha, batáty a chřestem pro starší psy plemen všech velikostí. Vhodné pro psy s citlivým zažíváním.

99/2 K
GFBvepřové
od 396 Kč

Hypoalergenní granule holistické kvality bez obilovin s vepřovým masem, batáty a jablky pro dospělé psy plemen všech velikostí. Vhodné pro psy s citlivým zažíváním.

93/2 K
TreskaWGF
od 426 Kč

Hypoalergenní granule holistické kvality bez obilovin s masem z tresky, batáty a petrželí pro dospělé psy plemen všech velikostí. Vhodné pro psy s citlivým zažíváním.

84/2 K
Nahoru
Další produkty
Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz