Řada SUPERFRESH

Holistická řada granulí s vysokým obsahem vysoce kvalitního čerstvého masa doplněného o další lahodné suroviny. Použití čerstvého masa dělá krmivo výjimečně chutné a zároveň snadno stravitelné. Snadná stravitelnost a vysoké využití živin z krmiva je podpořeno také přítomností prebiotik MOS a FOS. Čerstvé maso v receptuře je upraveno šetrným způsobem a ponechává si tak vysoký obsah živin, minerálů a vitamínů. Přísun sacharidů z receptur zajišťují převážně luštěniny, které jsou výbornou alternativou k obilovinám a představují skvělý zdroj komplexních sacharidů s vysokým obsahem vitamínu B. Přítomná vláknina a celulóza pak napomáhají k vylučování bezoárů (pozřených chomáčů srsti). Receptury řady SUPERFRESH představují pro vašeho mazlíčka plnohodnotnou a vyváženou stravu.

Řada SUPERFRESH je kompletně bez obilovin a neobsahuje žádná chemická barviva, konzervanty ani umělá dochucovadla. Krmivo je konzervováno extraktem z rozmarýnu.

Seznamte se v detailu s jednotlivými recepturami a jejich unikátními vlastnostmi.

4 položek celkem

Cena

156157
1156157

Značky

Položek k zobrazení: 4
Mimóza SuperFresh Krůta a kuře - hypoalergenní granule pro dospělé kočky
od 156 Kč

Hypoalergenní granule holistické kvality bez obilovin pro dospělé kočky s čerstvým masem z krůty a kuřete. Vhodné pro kočky s citlivým zažíváním.

114/300
Mimóza SuperFresh Krůta a kuře - hypoalergenní granule pro koťata
od 156 Kč

Hypoalergenní granule holistické kvality bez obilovin pro koťata s kuřecím a krůtím masem. Vhodné pro koťata s citlivým zažíváním.

105/300
Mimóza SuperFresh Losos a treska - hypoalergenní granule pro sterilizované kočky
od 156 Kč

Hypoalergenní granule holistické kvality bez obilovin pro sterilizované dospělé kočky plné lahodného rybího masa. Vhodné pro kočky s citlivým zažíváním.

108/300
Mimóza SuperFresh Tuňák a losos - hypoalergenní granule pro sterilizované kočky
od 156 Kč

Hypoalergenní granule holistické kvality bez obilovin pro sterilizované dospělé kočky s masem z kuřete, lososa a tuňáka. Vhodné pro kočky s citlivým zažíváním.

111/300
Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz