Řada GRAINFREE

Holistická řada granulí s obsahem vysoce kvalitního čerstvého masa doplněného neobvyklými surovinami s blahodárnými účinky. Použití čerstvého masa dělá krmivo výjimečně chutné a zároveň snadno stravitelné. Snadná stravitelnost a vysoké využití živin z krmiva je podpořeno také přítomností prebiotik MOS a FOS. Čerstvé maso v receptuře je upraveno šetrným způsobem a ponechává si tak vysoký obsah živin, minerálů a vitamínů. Přísun sacharidů z receptur zajišťují batáty, které jsou výbornou alternativou k obilovinám a představují skvělý zdroj komplexních sacharidů s vysokým obsahem vitamínu B. Čerstvé ingredience jsou také zdrojem přírodního kolagenu, který je důležitý pro zdravé a správně fungující klouby. Krmivo je navíc zdrojem omega 3 mastných kyselin nezbytných pro zdravou kůži a krásnou srst vašeho mazlíčka. Receptury GRAINFREE představují pro vašeho psa plnohodnotnou vyváženou stravu.

Řada GRAINFREE je kompletně bez obilovin a neobsahuje žádná chemická barviva, konzervanty ani umělá dochucovadla. Krmivo je konzervováno extraktem z rozmarýnu.

Seznamte se v detailu s jednotlivými recepturami a jejich unikátními vlastnostmi.

9 položek celkem

Cena

396426
1396426

Značky

Položek k zobrazení: 9
králíkGFR
od 396 Kč

Hypoalergenní granule holistické kvality bez obilovin s králičím masem, batáty a ostružinami pro dospělé psy všech velikostí. Vhodné pro psy s citlivým trávením.

87/2 K
krůta.GPT
od 396 Kč

Hypoalergenní granule holistické kvality bez obilovin s krůtím a kachním masem, batáty, koprem a heřmánkem pro štěňata malých plemen. Vhodné pro štěňata s citlivým zažíváním.

81/2 K
krůtaTGC
od 396 Kč
Hypoalergenní granule holistické kvality bez obilovin s krůtím masem, batáty a brusinkami pro starší psy plemen všech velikostí. Vhodné pro psy s citlivým zažíváním.
102/2 K
lososJGF
od 396 Kč

Hypoalergenní granule holistické kvality bez obilovin s lahodným masem z lososa, batáty a zeleninou pro štěňata velkých plemen. Ideální pro štěňata s citlivým zažíváním.

75/2 K
pstruhGFE
od 396 Kč

Hypoalergenní granule holistické kvality bez obilovin s lahodným a dietním masem ze pstruha a lososa, batáty a chřestem pro dospělé psy všech velikostí. Dietní verze! Vhodné pro psy s citlivým zažíváním.

96/2 K
pstruhGFC
od 396 Kč

Hypoalergenní granule holistické kvality bez obilovin s masem z lososa a pstruha, batáty a chřestem pro starší psy plemen všech velikostí. Vhodné pro psy s citlivým zažíváním.

99/2 K
GFBvepřové
od 396 Kč

Hypoalergenní granule holistické kvality bez obilovin s vepřovým masem, batáty a jablky pro dospělé psy plemen všech velikostí. Vhodné pro psy s citlivým zažíváním.

93/2 K
TreskaWGF
od 426 Kč

Hypoalergenní granule holistické kvality bez obilovin s masem z tresky, batáty a petrželí pro dospělé psy plemen všech velikostí. Vhodné pro psy s citlivým zažíváním.

84/2 K
zvěřinaVGF
od 426 Kč

Hypoalergenní granule holistické kvality bez obilovin s masem ze zvěřiny, batáty a moruší pro dospělé psy plemen všech velikostí. Vhodné pro psy s citlivým zažíváním.

90/2 K
Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz