Řada SUPERFRESH pro psy

Holistická řada granulí s vysokým obsahem vysoce kvalitního čerstvého masa a pečlivě vybranou směsí superpotravin je výsledkem snahy o návrat k přirozené stravě. Použití čerstvého masa dělá krmivo výjimečně chutné a zároveň snadno stravitelné. Snadná stravitelnost a vysoké využití živin z krmiva je podpořeno také přítomností prebiotik MOS a FOS. Čerstvé maso v receptuře je upraveno šetrným způsobem a ponechává si tak vysoký obsah živin, minerálů a vitamínů. Čerstvé ingredience jsou také zdrojem přírodního kolagenu, který je důležitý pro zdravé a správně fungující klouby. Receptury SUPERFRESH obsahují kromě masa také různé druhy zeleniny, ovoce, bylinek a představují tak pro vašeho psa plnohodnotnou vyváženou stravu. Krmivo je navíc zdrojem omega 3 mastných kyselin nezbytných pro zdravou kůži a krásnou srst vašeho mazlíčka.

Řada SUPERFRESH je kompletně bez obilovin a neobsahuje žádná chemická barviva, konzervanty ani umělá dochucovadla. Krmivo je konzervováno extraktem z rozmarýnu.

Uvědomujeme si, že každý pes má v jednotlivých životních fázích na krmivo specifické požadavky. Proto v nabídce naleznete receptury upravené speciálně pro potřeby štěňat a mladých psů, dospělých psů, starších psů a psů, kteří mají problémy s nadváhou.

Receptury pro štěňata

štěně_1

Jak už název napovídá, tak tato receptura je určena pro štěňata a mladé psy. Receptura musí poskytnout dostatečnou energetickou hodnotu potřebnou pro jejich rychlý růst a zároveň musí obsahovat látky nezbytné pro správný vývoj nervové soustavy, pohybového aparátu, kognitivních funkcí, zraku apod. Správná strava v tomto období je tedy naprosto stěžejní pro zdravý a přirozený vývoj. Receptura pro šťěňata má zvýšenou energetickou hodnotu a obsahuje také vyšší množství esenciálních aminokyselin. Navíc je obohacena o balíček péče o klouby, který podpoří správný vývoj kloubů.

Receptury nabízíme ve dvou příchutích.

Losos s koprem, špenátem, fenyklem, chřestem a rajčaty

Základ této receptury je ze 65% tvořen masem z lososa té nejvyšší kvality, které je bohatým zdrojem kvalitní bílkoviny, esenciálních amino kyselin, vitamínů a minerálů. Čerstvé maso je přirozeným zdrojem přírodního kolagenu, který pomáhá zdravému vývoji kloubů a má také pozitivní vliv na zdravou kůži. Kromě toho je do receptury přidaný také balíček péče o klouby, který obsahuje glukosamin, chondroitin a methylsulfonylmethan. Pro správný rozvoj nervové soustavy je receptura obohacena také o omega 3 mastné kyseliny. No, a konečně v krmivu nalezneme směs pěti pečlivě vybraných superpotravin s unikátními vlastnostmi.

V této konkrétní receptuře naleznete směs kopru, špenátu, fenyklu, chřestu a rajčat.

Kopr a fenykl podporuje tvorbu žaludečních šťáv, zlepšuje trávení a působí proti nadýmání. Má také čistící a protizánětlivé účinky a posiluje imunitu. Je zdrojem vitamínu A, C a B, železa, draslíku, zinku, vápníku, hořčíku, bioflavonoidů a kyseliny listové.

Špenát obsahuje množství vitaminu A, který je nezbytný pro zdraví očí. Mimoto je výborným antioxidantem díky přítomnosti karetenoidů. Dále je špenát bohatý na vitamin C, E, K, vitamíny skupiny B - niacin, biotin, kyselina listová a také na draslík, vápník, hořčík, jód, železo a fosfor.

Chřest je bohatý na vápník, železo, hořčík, zinek, draslík, síru, fosfor, vitamín C, A, E a vitamíny skupiny B. Chřest je důležitý pro prevenci vzniku ledvinových kamenů, detoxikuje organismus, urychluje látkovou výměnu, posiluje srdce a imunitní systém a má také pozitivní vliv na zdraví kůže.

Rajčata jsou zdrojem vitamínu C, B, E, draslíku a provitamínů A jako karoten, lykopen, lutein. Mají tedy pozitivní vliv na zdravé fungování ledvin, posilují imunitní systém a snižují množství toxinů v těle. Zejména při masité stravě mají opravdu výborné čistící účinky.

Krůta s petrželí, papájou, kopřivou, cuketou a dýní

/rozepsáno/

 

 

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz