BARF pro psy

8 položek celkem

Cena

210240
1210240

Značky

Aktivita psa

Věk psa

Položek k zobrazení: 8
barfpr – upraveno
od 210 Kč

Negranulovaná, míchaná ryze česká receptura pro dospělé psy od české firmy Bohemia Pet Food. Receptura obsahuje vyváženější poměry bílkovin, tuků, vitamínů, minerálů s vyšším obsahem ovoce, zeleniny a regulovaným obsahem energetické hodnoty pro stabilní vývoj a váhu Vašeho pejska.

498/800
barfpr – upraveno
od 210 Kč

Negranulovaná, míchaná ryze česká receptura od české firmy Bohemia Pet Food v odlehčené verzi, která je vhodná pro štěňata velkých plemen, staré psy v běžné aktivitě a pro dospělé psy, kteří mají problémy s nadváhou a nemají dostatek pohybu. Receptura má snížený obsah bílkovin, tuků, nižší energetickou hodnotu a naopak obsahuje více zeleniny, ovoce, bylin a má zvýšené hodnoty minerálů. Dále obsahuje vyšší podíl přírodních chondroprotetik glukosaminu a chondroitinu v podobě jeleního paroží. Vyvážené hladiny zeleniny zajišťují vysoký příjem vlákniny a vitamínů.

489/800
barfpr – upraveno
od 210 Kč

Negranulovaná, míchaná ryze česká receptura pro staré psy od české firmy Bohemia Pet Food. Receptura má nižší obsah bílkovin, tuků, nižší energetickou hodnotu. Oproti tomu obsahuje více zeleniny, ovoce, bylin a minerálů. Dále pak obsahuje více přírodních chondroprotetik glukosaminu a chondroitinu v podobě jeleního paroží. Vyvážená hladina zeleniny zajišťují vysoký příjem vlákniny a vitamínů.

486/800
barfpr – upraveno
od 210 Kč

Negranulovaná, míchaná ryze česká receptura pro štěňata od české firmy Bohemia Pet Food. Receptura obsahuje vyváženější poměry bílkovin, tuků, vitamínů, minerálů s vyšším obsahem ovoce, zeleniny a regulovaným obsahem energetické hodnoty pro stabilní vývoj a váhu Vašeho pejska.

483/800
barfpr – upraveno
od 210 Kč

Negranulovaná, míchaná ryze česká receptura pro štěňata od české firmy Bohemia Pet Food. Receptura obsahuje nižší množství bílkovin, tuků, má nižší energetickou hodnotu. Oproti  tomu obsahuje nejvyšší množství zeleniny, ovoce, bylin a minerálů. Dále pak obsahuje vysoký podíl přírodních chondroprotetik glukosaminu a chondroitinu v podobě jeleního paroží. Vyvážená hladina zeleniny zajišťuje vysoký příjem vlákniny a vitamínů.

495/800
barfpr – upraveno
od 240 Kč

Negranulovaná, míchaná ryze česká receptura od české firmy Bohemia Pet Food pro aktivní dospělé psy. Tato receptura je nejbohatší na bílkoviny, tuky, vitamíny a zejména minerály. S nižším obsahem uhlohydrátu.

504/800
barfpr – upraveno
od 240 Kč

Negranulovaná, míchaná ryze česká receptura pro starší psy ve zvýšené aktivitě od české firmy Bohemia Pet Food. Receptura obsahuje vyváženější poměry bílkovin, tuků, vitamínů, minerálů s vyšším obsahem ovoce, zeleniny a regulovaným obsahem energetické hodnoty pro stabilní vývoj a váhu Vašeho pejska.

501/800
barfpr – upraveno
od 240 Kč

Negranulovaná, míchaná ryze česká receptura pro štěňata od české firmy Bohemia Pet Food. Receptura je nejbohatší na bílkoviny, tuky, vitamíny a zejména minerály. S nižším obsahem uhlohydrátu.

216/800
Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz