Řada GRAINFREE

Holistická řada granulí s obsahem vysoce kvalitního čerstvého masa doplněného o další lahodné suroviny. Použití čerstvého masa dělá krmivo výjimečně chutné a zároveň snadno stravitelné. Snadná stravitelnost a vysoké využití živin z krmiva je podpořeno také přítomností prebiotik MOS a FOS. Čerstvé maso v receptuře je upraveno šetrným způsobem a ponechává si tak vysoký obsah živin, minerálů a vitamínů. Přísun sacharidů z receptur zajišťují převážně batáty, které jsou výbornou alternativou k obilovinám a představují skvělý zdroj komplexních sacharidů s vysokým obsahem vitamínu B. Přidaný extrakt z juky pak napomáhá ke snižování zápachu stolice. Receptury řady GRAINFREE představují pro vašeho mazlíčka plnohodnotnou a vyváženou stravu.

Řada GRAINFREE je kompletně bez obilovin a neobsahuje žádná chemická barviva, konzervanty ani umělá dochucovadla. Krmivo je konzervováno extraktem z rozmarýnu.

Seznamte se v detailu s jednotlivými recepturami a jejich unikátními vlastnostmi.

2 položek celkem

Cena

199200
1199200

Značky

Položek k zobrazení: 2
Mimóza GrainFree Kuře a losos s batáty - hypoalergenní granule pro koťata
od 199 Kč

Hypoalergenní granule holistické kvality pro koťata s čerstvým masem z kuřete a lososa, s batáty a kompletně bez obilovin. Vhodné pro koťata s citlivým zažíváním.

117/400
Mimóza GrainFree Losos s batáty - hypoalergenní granule pro dospělé kočky
od 199 Kč

Hypoalergenní granule holistické kvality bez obilovin pro dospělé kočky s čerstvým masem z lososa a batáty. Vhodné pro kočky s citlivým zažíváním.

120/400
Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz